• TL
 • USD
 • EUR
 •  

  Kurumsal

  Kurumsal



  BAYKA GAYRİMENKUL TURİZM GIDA INŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

  ŞİRKET TANITIM VE FAALİYET BİLGİLERİ

  Bayka Gayrimenkul San ve Tic.Ltd.Şti Türkiye/ Bartın ili olmak üzere 03.11.1995 yılında kurulmuştur.

  Bayka, 2002 yılına kadar çeşitli taahhüt işleri ile birlikte, İzmir Aliağa’da gemi söküm tasnif ve ayrıştırma işi ve T.C Sağlık Bakanlığı adına Bartın ili çevresinde sağlık ocakları inşaat işleri yapmıştır. Aynı bölgede D.S.İ. adına nehir ve dere yatakları ıslah çalışmaları, su havzaları düzenleme işlerini üstlenmiştir.

  Devam eden yıllarda karayolları düzenleme ve yol istinat duvarları yapım işlerini tamamlamıştır. 2004 yılına kadar 80 civarında Bartın şehir merkezinde konut yapımını gerçekleştirmiştir. 2004-2006 yılları arasında bölgeye ‘’Eskidji Gayrimenkul’’ Bölge Müdürlüğü, 2006-2007 yılları arasında ise Century21 Gayrimenkul markası ile kurumsal gayrimenkul aracılık hizmetine devam etmiştir.

  Bayka Gayrimenkul Ltd.Şti. 2008-2009 tarihlerinde Türkiye’de faaliyet gösteren “TÜV-TÜRK” bünyesinde REYSAŞ LOJİSTİK için Eskişehir, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu olmak üzere 8 taşıt muayene istasyonunun yer temini ve kurulumu için müşavirlik hizmeti vermiştir.

  Bartın taşıt muayene istasyonunun alt yapı ve iksaları dahil %80 ‘lik bölümünün müteahhitliğini şirketimiz Bayka Ltd.Şti yapmıştır.

  Şirketimiz 2010 yılında bölgede 20 adet konut yaparak 2011 yılında Istanbul’a geçmiştir.

  Istanbul’da proje geliştirme yönünde faaliyet göstererek NAKO arazisinin satış görüşmelerini üstlenmiştir.

  Bayka Ltd.Şti ayrıca 2010 yılında AR-GE çalışmaları ile, 2011 yılı başlangıç olup Türkiye genelinde spesifik bir iş olan “kamulaştırmasız el atılan gayrimenkuller” üzerinde kamulaştırma ve tazminat davalarına aracılık etmeye başlamıştır.

  Enerji nakil hatlarının geçtiği arazilerde yoğunlaşarak, tüm kamulaştırmasız el atma davalarına uzman hukukçu çözüm ortakları ile kısa sürede çözüm üretmektedir.

  Bugüne kadar Türkiye genelinde İstanbul, Zonguldak, Van, Eskişehir, Bartın, Ağrı, Şırnak, Hakkari il ve ilçelerinden 2500 civarında dava dosyasının olumlu çözümü şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirilmiştir.

  Şu anda aktif olarak İstanbul/Gayrettepe bölgesinde bulunan ofisimizde, tüm Türkiye genelinde muhtelif portföyler, danışmanlık, alım-satım ve kiralama hizmeti vermekteyiz.

  Yerli ve yabancı brokerlardan oluşan uzman ofis kadromuz ile yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  © 2019 Bayka Gayrimenkul. Tüm hakları saklıdır.
  Bu site, Önder Akkaya Yazılım tarafından hazırlanmıştır.